Kawe Kapital
English Estonian
Partnerid

Ago Lauri (MBA, Carlson School of Management, University of Minnesota) on alates 2001 aasta veebruarist Kawe Kapitali portfellihaldur ja juhatuse liige.

Peale hariduse omandamist USAs on Ago töötanud mitmetel ametikohtadel Eesti panganduses. Alustanud analüütikuna Eesti Hoiupangas töötas ta hiljem samas aktsiaturgude osakonna juhatajana ning Hoiupank Turgude asedirektorina. Hiljem on ta töötanud Hansapanga välisdivisjoni direktorina vastudades Hansapanga arengu eest väljaspool Eestit.

Ago valdab eesti ja inglise keelt ning võib suhelda ka soome ja vene keeles.

Kristjan Hänni on Kawe Kapitali portfellihaldur ja juhatuse liige.

Kristjan on lõpetanud matemaatika eriklassi Nõo Keskkoolis ja Tartu Ülikoolis majandusküberneerika erialal cum laude.

Aastatel 1993 kuni praeguseni töötanud järgmistel ametikohtadel: EV Rahandusministeerium, Arengupank, Fondijuhtide AS, Hoiupanga Aktivajuhtimise AS (hiljem nimega Hoiupanga Fondid AS) juhataja.

Ta valdab eesti, inglise ja vene keelt.

Kristjan on abielus ja tal on kolm last.

Sulev Nõmmann (PhD, Stockholmi Ülikool) on üks Kawe Kapitali asutaja ja nõukogu liige.

Enne ühinemist Kawega töötas Sulev Nõmmann erinevate Eesti ja Euroopa teadusasutuste juures. 1992-94 töötas ta majandusnõunikuna Eesti esinduses ÜRO-s New York'is. Alates 2001.a. elab Sulev Nõmmann Soome Vabariigis Turus, kust hetkel koordineerib Läänemere Linnade Liidu ja Ida-Aafrika riikide (Uganda, Kenya ja Tanzania) Victoria järve kallastel paiknevate kohalike omavalitsuste võrgustiku koostööd.

Sulevi vastutusala on eelkõige rahvusvaheline kliendibaas, Kawe Kapitali kui Eesti eduka varahaldusettevõtte ja Kawe Kapitali abil investeerimisvõimaluste tutvustamine ja marketing rahvusvahelistele klientidele.

Ta suhtleb vabalt inglise, saksa, vene ja soome keeles, elementaartasemel ka rootsi keeles. Sulev on abielus ja tal on kuus last.

Karl Gert Wellner (MBA, Stockholm School of Economics) on Luxemburgis registreeritud valdusfirma Kawe Group Ltd. nõukogu esimees. Karl on Papamarkou Asset Managementi president, mis juhib ca 4 miljardi USD ulatuses klientide varasid.

Karl Wellner on töötanud mitmetel juhtpositsioonidel USA-s. Ta on olnud aastaid Volvo USA tütarfirma president, Sveitsi oksjonifirma Habsburg Feldman Inc. USA harukontori tegevjuht, Sveitsi panga Bank Julius Baer New York'i osakonna arendusdirektor.

Karl Wellner valdab rootsi, inglise, prantsuse, saksa ja eesti keelt ning on võimeline suhtlema ka itaalia ja vene keeles. Ta on abielus Emmy auhinnaga pärjatud MSNBC uudisteankru Deborah Norville'ga ja tal on kolm last. Tema elukoht on New York.


 

2018 © All Rights Reserved | Kawe Kapital | info@kawekapital.ee