Partnerid


Ago Lauri (MBA, Carlson School of Management, University of Minnesota) on alates 2001 aasta veebruarist Kawe Kapitali portfellihaldur ja juhatuse liige.

Peale hariduse omandamist USAs on Ago töötanud mitmetel ametikohtadel Eesti panganduses. Alustanud analüütikuna Eesti Hoiupangas töötas ta hiljem samas aktsiaturgude osakonna juhatajana ning Hoiupank Turgude asedirektorina. Hiljem on töötanud Hansapanga välisdivisjoni direktorina vastudades Hansapanga arengu eest väljaspool Eestit.

Ago valdab eesti ja inglise keelt ning võib suhelda ka soome ja vene keeles.

Kristjan Hänni on Kawe Kapitali administratiivjuht ja juhatuse liige.

Kristjan on lõpetanud matemaatika eriklassi Nõo Keskkoolis ja Tartu Ülikoolis majandusküberneerika erialal cum laude.

Aastatel 1993 kuni praeguseni töötanud järgmistel ametikohtadel: EV Rahandusministeerium, Arengupank, Fondijuhtide AS, Hoiupanga Aktivajuhtimise AS (hiljem nimega Hoiupanga Fondid AS) juhataja.

Kristjan valdab eesti, inglise ja vene keelt.

Sulev Nõmmann (PhD, Stockholmi Ülikool) on Kawe Kapitali asutaja ja nõukogu liige.

Karl Gert Wellner (MBA, Stockholm School of Economics) on Kawe Kapitali asutaja. Ta on Luxemburgis registreeritud valdusfirma Kawe Group Ltd. nõukogu esimees. Lisaks on Karl New Yorkis asuva varahaldusfirma Papamarkou Wellner Asset Managementi president.

Karl Wellner on töötanud mitmetel juhtpositsioonidel USA-s. Ta on olnud aastaid Volvo USA tütarfirma president, Šveitsi oksjonifirma Habsburg Feldman Inc. USA harukontori tegevjuht, Šveitsi panga Bank Julius Baer New York’i osakonna arendusdirektor.

Karl Wellner valdab rootsi, inglise, prantsuse, saksa ja eesti keelt ning on võimeline suhtlema ka itaalia ja vene keeles. Ta on abielus Emmy auhinnaga pärjatud MSNBC uudisteankru Deborah Norville’ ga ja tal on kolm last. Tema elukoht on New York.